Žij dnes tak, aby sis večer nemohl vzpomenout na všechno, říkej vše, co cítíš, aby ostatní měli na co vzpomínat.

Veškeré informace o klubu

3. července 2011 v 16:19 | Zdeňka Zadražilová |  Ohledně klubu
Cílem našeho klubu je sjednotit všechny příznivce historie a vytvořit klub, kde si každý najde ten svůj "šálek kávy". Dáváme každému možnost, aby ukázal svou tvorbu a našel si oblíbence mezi ostatními. Snažíme se vytvořit zábavu i poučno a každému tak pomoci se dále rozvíjet. Věříme, že v každém někde dřímá historická duše, je jen třeba jí popostrčit tím správným směrem. Proto tu jsme, abychom si vzájemně pomohli s bavili se!

Jsou jiné kluby.
Zde je veškerý prostor věnovaný historii a jsou tu pouze lidé, které to zajímá. V tom jsme výjimeční. Nechceme vytvořit konkurenční prostředí pro jiné kluby ani "bojovat" o členy. Spíš chceme vytvořit jakousi odnož všech těch klubů, ale pro ještě vyhraněnější skupinku lidí.Tento klub se zabývá dobou mezi lety 1885 - 1912, a obdobím mezi rokem 1850- 1900.Nebráním se i jiným obdobím, vše záleží na vás! :)

kontaktní e-mail klubu:
historickyklub@seznam.cz

Co obnáší členství:
Každý člen bude vypsán v seznamu členů společně s odkazem na svůj blog ( pokud nějaký má) a na galerii umístěnou zde. Co se galerie týká, každý člen má právo zaslat nám fotografie ve svém kostýmu, které považuje za nejlepší a prezentovat se zde v co nejlepším světle nebo se stačí zapojovat do různých věcí na blogu ( viz níže)
Člen klubu může přispívat do jakékoliv rubriky, stačí článek zaslat na -email s patřičným předmětem a my už si s tím poradíme :) Stejně tak se pouze člen může zapojovat do soutěží a projektů. Veškerá jeho tvorba v rámci klubu bude zveřejněna zde na stránkách.
Můžeme pořádat i srazy v historických kostýmech, vše záleží na domluvě.
Může si dát na svůj blog ikonku nebo textový odkaz na klub. Nikoho k tomu nenutíme, ale samozřejmě oceníme, pokud dáte světu o klubu vědět.
V případě jakýchkoliv dotazů se ptejte zde v komentářích, odpovíme vám také tam :) Nebo napište e-mail.

Ikonky a bannery klubu

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama